Kruhy v obilí

10. července 2018 v 16:21 |  V přírodě
Jeli jsme se tam podívat. Je to 10 minut autem, a tak to zkusíme. Chodím sice stále ještě o berlích, ale to nám nebrání. Skutečně,hned u silnice, několik aut už tam stojí, a pár lidí chodí v pšenici.
Je to úchvatné. Vždycky jsem ráda prohlížela fotky těchto úkazů a teď jsem tady! Nemáme sice rozhled jako z letadla, ale i tak je vše krásně vidět. Hned potkávám kamarádku z mládí, kdybych se zdržela ještě o chvilku déle, tak bych mohla být v rozhovoru či na fotografii uveřejněné v reportáži idnes. Také se tam o mě zmínila, vždyť náhody se nekonají....
Přijel se taky podívat jakýsi skeptik s rodinou, zběžně se podíval a hned vykřikoval: "To je podvod! To je podvod! To dělal ten farmář z Hodkovic! S koněm! A tehdy v Sychrově ty kruhy dělal taky on!" Otočil se a odešel pryč.

Ať ornament dělal kdokoli, ať je to třeba pro nás doposud nějaký nevysvětlený přírodní úkaz, je to výjimečné a silné. Každý ať si vezme, co chce. Já mám povznesenou náladu, a jak říká Bible: Kdo má uši k slyšení, slyš.

……………………………………………

"Viděla jsem fotky z výšky, ale tady na místě ta energie proudí. Je v podstatě úplně jedno, kdo to vytvořil, jak to vytvořil, jak to vzniklo, je to prostě síla toho obrazce. Tím proudí ta energie. Co však ten obrazec znamená, to nevíme. Jenom co jsme tady, začala se nám plnit přání. Tak byla tu ještě jedna naše kamarádka, která se chtěla učit zpívat a potkala se tady s jinou mojí kamarádkou, která je učitelkou zpěvu. Naprosto nepopiratelně se rády ty věci dějí," uvedla svědkyně.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama